• Новак
Моден Бебе Бебе МОМЧЕ Мрачно Kawai Цртан филм Маскирани Топла Облека

Моден Бебе Бебе МОМЧЕ Мрачно Kawai Цртан филм Маскирани Топла Облека

DEN 1094.40
Производот е достапен

Достапност

Оддел Име : Baby Item Тип : Sets Style : Casual Material : COTTONFabric Тип : Batik Gender : Unisex Sleeve Должина(cm) : Short Pattern Тип : Cartoon Collar : O-Neck Closure Тип : Pullover Sleeve Стил : REGULARMaterial Состав : Фланелен боксери Новородено Бебе Девојка Момче Маскирани Топла Облека Cartoon Model Број : Фланелен боксери Новородено Бебе Девојка Момче Маскирани Топла Облека Cartoon Outerwear Тип : Coat Fit : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката