• Новак
ZMAUTOPARTS Саќе Предниот Браник Долна Решетка Решетка Вметнете Црна Компатибилен со -2018 Chevy Cruze

ZMAUTOPARTS Саќе Предниот Браник Долна Решетка Решетка Вметнете Црна Компатибилен со -2018 Chevy Cruze

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

Саќе.Високо Квалитетна ABS Пластика.Лесен Дизајн. 30 Дена Политика На Враќање - Гаранција За Парите Назад. 1 парче браник решетката.Компатибилен со 2016-2018 Chevy Cruze Саќе Црна Нова Високо Квалитетна ABS Plastic Lightweight Дизајн 1 парче браник решетката 100% Сосема нов во box Enhance стилот или функцијата на оригиналните ОЕМ grille Custom одговара за автомобили, камиони, и SUVs Made со ISO сертифицирана производителот користење на материјали кои ги исполнува OE standards No инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е recommended This е резервни замена на производот и не се поврзани со било други марки или производители.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката