• Новак
Petocase за iPhone 13 Про Паричникот Случај,Слотот за Држачот на Картичката Ултра Bling Тенок Тенка Јасно Флексибилни TPU Гел Гума Мека Кожа Заштитна Силиконска Телефон Случај

Petocase за iPhone 13 Про Паричникот Случај,Слотот за Држачот на Картичката Ултра Bling Тенок Тенка Јасно Флексибилни

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Исклучиво наменета за i Phone 13 Про 6.1 инчи 2021. Лесен и ултра тенки, прецизни cutouts одговара на Копчиња, пристаништа, камери, mics, и звучници.Таа, исто така поддржува безжична полнење.Минималистички Картичка Дизајн, носејќи вашиот најмалку 2 најважните картички, Лесен дизајн додава минимален дел на вашиот i Phone.Тенок, симпатична дизајн претвора вашиот Телефон во една симпатична, новиот додаток кој може да се меша и се поклопува со вашите омилени тимови.Висок-квалитет TPU и поликарбонат материјали за заштита од инциденти, гребнатини, или испакнатини. 13-месечна гаранција и 100% задоволство гаранција, ако имате било какви прашања, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката