• Новак
Chinoiserie Сина Цветни Гранки Шема Молив Случај Молив пенкало Случај Со Двојно Патент Организатор Кутија Канцелариски Торба Деловни Канцелариски Материјали За Момчињ

Chinoiserie Сина Цветни Гранки Шема Молив Случај Молив пенкало Случај Со Двојно Патент Организатор Кутија Канцелариски

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Полиестер.Материјал : Направен Од Микрофибер Стп Синтетички Кожа, Тоа Е Лесен Сепак, Трајни И Високо Солза-Отпорни Не Ќе Падне.Спецификации : 8.3 Инчен * 2 Инчен * 3.5 Инчен, Совршена Големина За Да Се Одржи Во Вашата Торба.Уникатен Дизајн : Двоен Патент Дизајн Со Две Џебови, Може Да Се Помешани Поставени Според Обемот На Стока.Голем Капацитет : Просторен Простор За Гумичка, Спојувач, Ножици, Клипови, Молив Боички, Острилка, Rubbers, Пенкала И Моливи, Владетели Не Подолго Од 20cm,Студентите Калкулатор И Математика во Собата.Мулти Цел : Е Навистина Мултифункционален Торба Со Голема Прегради Кои Може да ги исполни Практични Потреби За Различни Луѓе, Тоа Не Е Само Молив Случај, Но, исто Така, Патува Organiser (организатор) wallet (Паричник), Шминка Козметички Торба И Кабел Додаток Торба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката