• Новак
Пошта Кутија Дома Челик Заклучување поштенско Сандаче Ѕид Весник Letterbox Врата со 2 Копчиња Примате Пошта Писма Железо Метал Домаќинство Алатка Вила Писмо Кутија Едн

Пошта Кутија Дома Челик Заклучување поштенско Сандаче Ѕид Весник Letterbox Врата со 2 Копчиња Примате Пошта Писма

DEN 524.40
Производот е достапен

Достапност

Железо.Перспектива дупка : Перспектива дупка дизајн, погодно за да проверите дали има е-мејл во секое време.Метал клучалката : со метални клучалката, долг животен век.Рамка материјал : алуминиум рамка, мазна, и површината не е лесно да се носат.Едноставен изглед : плоштадот изглед, едноставен и лесен, и нежна текстура.Производот се користи : Тоа може да се широко се користат во трговски центри, недвижности, хотели, фабрики, претпријатија, болници, училишта, туристички места и други јавни места.Производ Вовед : име на Производ : mailbox Product боја : silver Product процес : електростатско spraying Product материјал : железо+алуминиумски легури+Поцинкуван Steel Product спецификации : 21.3* 8.5*32cm/ 8.38"*3.35"*12.59"Производ тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ/3.3 lb Packing големина : 23* 34*11cm/9"*13.4"*4.3"Пакет тежина : 1.65 kg/3.6 lb Package Including1*поштенско Сандаче (вклучувајќи 2 клучеви).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката