• Новак
Океан Пацифик Мажите Памук Мешавина Графички Печати Pullover Качулка

Океан Пацифик Мажите Памук Мешавина Графички Печати Pullover Качулка

DEN 1343.76
Производот е достапен

Достапност

55% Памук 45% Полиестер.Машина За Миење.Чисто и разноврсна, ова редовни-одговара долги ракави pullover качулка е направен со удобно 55% памук 45% Полиестер, Воздух авион предиво создава мазна, ниско-пилула Површината.Живеат твоите најдобри живот во Океан Пацифик во машка Маица и да уживате во лето начин на живот, а носи оваа забавна tee.Двојно игла крои; Торбичка џеб; Унисекс големината на Оваа Pullover Качулка доаѓа во многу бои како Црна, Maroon,, морнарица, Сива и другите со многу забава дизајни и модели за да одговара на тропски расположение во која се наоѓате.Машина за миење ладно; Собори сува ниска и доаѓа во сите различни големини како што се Х-Мали, Мали, Средни, Големи, X-Large, XX-Large и 3 X-Големи.Основни намали одговара долг ракав повлече overfor било повод, како што секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа и сл.Исто така, лесно се исти со фустан панталони, панталони, chinos, и фармерки, за еден неврзан дневен изглед.Тоа беше тогаш дека Океан Пацифик, кој претходно беше буквален за мрежа бренд, стана првата компанија да се преведе на Западниот Брег култура во начин на живот бренд.Океан Пацифик брзо доминира не само на Западниот Брег surf сцена, туку и за светскиот пазар со парчиња како и нејзините познати сомотски панталони кој стана гардероба главен за сурфери и не-сурфери слично.Култот класици кои Океан Пацифик создадени претпоставува со мажи и жени од сите возрасти, се запали некоја страст за секојдневен-уште-уникатни стилови дека може да се носи на и надвор од плажа.Шарени, сонце-подготвени облека спои мода, спорт, музика и плажа култура, предизвика некоја еволуција и редефинирање на смели, личниот стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката