• Новак
ALYHYB Облека Кука Злато за Бања Двојно Крпа Кука Ѕид Монтирани Шапка Грб Облека Закачалка за Гардероба Спална соба, Кујна Двојно Крпа Кука, Двојно Облека Кука, Бања Пе

ALYHYB Облека Кука Злато за Бања Двојно Крпа Кука Ѕид Монтирани Шапка Грб Облека Закачалка за Гардероба Спална

DEN 684.48
Производот е достапен

Достапност

Оваа ALYHYB производ е добро прилагодени производ од материјал за дизајн. Поправи го капакот и крпа железнички со screws6.инсталација чекори : 1.✔ Висок квалитет : Оваа торба на двојно облека куките се направени од високо квалитетна месинг да се обезбеди трајност и висок квалитет.По неколку месеци на употреба, ќе видите дека нашите предмети се уште цврсто на ѕид, немој да се грижите за паѓање како 3 M леплива куки.Од тоа може да се расклопуваат, тоа може повремено да се олабави во текот на долги транспорт.Тоа е идеален избор за облека, торби, крпи, јакни, капи, итн.Ние ќе трпеливо одговори на вашите прашања.Ќе се чекор подалеку од нашиот туш чувство дека кожата е помека и почиста. ✔ Елегантен изглед : Ова хром-обложено сјајна крпа кука е секогаш свежи и лесно можат да бидат компатибилни со вашиот модерна бања декорација, што е врв на вашата бања.во купатило, wc, кујна, дома или во спалната соба.На ноктот во облик на дизајн може да висат повеќе предмети. Заостри завртки со L алатка✔ answer : ___________________________ Note : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство на секој клиент, вашето задоволство е наша цел и на мотивација. Притиснете пластични сидро во hole4.Ако има вода, протекување, ве молиме повторно инсталирајте ја силикони заптивка и други делови, и тоа ќе се користи совршено.Топло Совети : 1.Тоа е дефинитивно најдобар избор за економски бања пешкир куки.Тоа исто така може да го издржат тестот на најжешките и humidest воздухот во бањата.Нуди Крајна Туш Искуство!Украсете го вашиот туш кабина стилски испорачува висок квалитет и поздраво живеење!Ја ХРАНИ ВАШАТА SKINYou може да имаат чиста кожа, но дали имате чисти порите?Жешка моќен туш помага за чистење на порите со отворање на нив, така што секоја нечистотија затнување нив може да се измие.Се ALYHYB Туш Главата, за секоја бања во вашиот дом!Specification Abbreviation : Едноставен грб hook Surface : golden Material : телото brass Weight : Нето тежина : 190g 1 кутија тежина : 215g Packing : Kraft хартија внатрешна box Installation метод : за дупчење инсталација, дупчење дијаметар 6mm Packing волумен : 10.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката