• Новак
SELCRAFT Свила Вез Линија Светла Multicolor Еден Предиво Линија DIY Рака Извезени Spiraea Конец Крстот Бод Конци за Шиење Материјали

SELCRAFT Свила Вез Линија Светла Multicolor Еден Предиво Линија DIY Рака Извезени Spiraea Конец Крстот Бод Конци

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката