• Новак
Wolyhai Биохемиски Воин Bionicle Umarak Уништувач Компатибилен Брендови 7.5 инчен Фан Омилен Компјутер Биро Декорација Совршен Детали

Wolyhai Биохемиски Воин Bionicle Umarak Уништувач Компатибилен Брендови 7.5 инчен Фан Омилен Компјутер Биро Декорација

DEN 610.56
Производот е достапен

Достапност

Сигурен Материјал : Безбедноста на прво место.Играчка е направен од високо-квалитетен материјал, кој е еколошки.Точно реставрација : лицето на оваа играчка figurine е жив и шармантна, со живописен изглед, елегантен господин и high-end атмосфера,има неверојатна постави статуа со aglow инспирација и поттикнување на имагинацијата.Идеален подарок : Ова рачно изработени модел е убаво спакуван и е одличен подарок за Божиќ, роденден и Нова Година.Вентилатор омилени:Класичен цртан филм слики.Жив и интересни ликови, мали и исклучителна играчка модели, се мора за сите аниме карактер модел љубовници.Service : ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе ви послужи wholeheartedly и одговор во рок од 24 часа.Service : ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе ви послужи wholeheartedly и одговор во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката