• Новак
Poliphili 24Pcs Шарени Овален Облик Шема Акрилик Притиснете на Лажни Ноктите Целосна Покриеност Отстранлив Носат Балерина Круг Долго Лажни Ноктите Уметност Совети за Де?

Poliphili 24Pcs Шарени Овален Облик Шема Акрилик Притиснете на Лажни Ноктите Целосна Покриеност Отстранлив Носат

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Што се однесува само на лепак или налепници на ноктите, се стави на правото големина на лажни нокти и притиснете на нив, за секунди.Подарок : Тоа мора да биде прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, сестра или ќерка на фестивалите. Забелешка : Крај на боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти или различни екранот на екранот.Лесен за Користење : Ова е најлесниот начин да се добие маникир. Истовар метод : Лепило Јазичиња : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката