• Новак
DIY Животни Дрво Ѕид Decals Бувови Ѕид Налепници Цртан филм Шума Koala Ѕид Налепница Џунглата Мајмун Качување на Дрво Ѕид Decal DIY Отстранлив Дома Ѕид Декорација за бебе Бебе

DIY Животни Дрво Ѕид Decals Бувови Ѕид Налепници Цртан филм Шума Koala Ѕид Налепница Џунглата Мајмун Качување на

DEN 343.92
Производот е достапен

Достапност

Лист големина : вкупно 8 листови, 1 листови околу 30 x 45 cm/ 12 x 18 инчи.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : пакетот доаѓа со 8 листови на цртан филм животинско големо дрво ѕид decals,големината на секој лист на цртан филм животинско големо дрво ѕид decal е прибл.Излупете off the wall налепница од поддршка лист внимателно.Топло забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боја : како на сликата покажува.DIY Налепници : можете да ја користите вашата имагинација да DIY според вашите сопствени преференции, создава свеж и удобен дом декорација.Ѕидот налепници може да се примени на било чисто, суво и мазна површина.Клучот за DIY лежи во уживањето процес.Еколошки материјали : направен од висок квалитет на еко-пријателски пвц материјал, не-токсични, еколошки заштитни, се безбедни за употреба. 30 x 45 cm/ 12 x 18 инчи.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ : Тие може да се користи во детските спални соби, расадници, playrooms, дневни соби, а се исто така многу погодни за јавни места каде што децата одат, како што се библиотеките, активност простории, лекарите канцеларии, стоматолошки клиники, предучилишните установи, дневни центри, цркви, училници и повеќе.Односот подобрување на подарок : играјќи се со вашите деца ги користат овие расадник симпатична животно ѕид decors, односот помеѓу вас и вашите деца ќе биде зајакната, бидејќи тие ви обезбеди со една интересна и едукативна игра за вас и вашите деца, и создавање на многу ве придружува на време.ОБРАЗОВНИ ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Вашите деца може да се изненадите во зоолошка градина расадник симпатична животно ѕид оркестарот, бидејќи тие може да се користи својата имагинација да DIY нивниот свет со животни модели, и ќе може да да ги научи името и навиките на овие животни за вашите деца, помагајќи им да учат и растат во интересно објавување налепници игра.НАПРАВЕНИ СО КВАЛИТЕТОТ МАТЕРИЈА : Овие цртан филм животинско големо дрво ѕид decal се направени на самолепливи ПВЦ материјал, безбедно и не-токсични, отпорни и водоотпорен, може да се примени и со вашата доверба; бои светли и долго-траен, не е лесно да избледи и може да се задржи сјај за долго време; И налепници, исто така, карактеристика со силно лепило, кои не се лесно да се падне, правење на вашиот дом убава и око-фаќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката