• Новак
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за LG Космосот 3Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за LG Космосот 3Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 80 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.Сите права се задржани.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот LG Космосот 3!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за LG во индустријата!.Професионални Кингстон 128 GB LG Космосот 3 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што ние го правиме!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?Ние не се поврзани или се поврзани со San Disk®, Кингстон®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и се регистрирани од страна на San Disk и Западна Дигитално respectfully.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката