• Новак
Берберот Машина Сечилото, Носат Отпорна Легура Електрични Коса Clipper Сечилото Погодно Демонтажа за Коса Салон

Берберот Машина Сечилото, Носат Отпорна Легура Електрични Коса Clipper Сечилото Погодно Демонтажа за Коса Салон

DEN 225.36
Производот е достапен

Достапност

Удобен, Демонтажа : Професионални замена на електрични ножици и средување на ножици ножеви, лесен за инсталација и демонтажа.Висока Јачина : електрични режа сечилото има висока јачина анти заклучување јакост, издржливост и практичност.Парична казна Заби : парична Казна заби машина главата, машина главата има пофини и поцврсти serrations, правење фризури брзо и безбедно.Носат Отпорни : Исклучителна ножеви, трајни отпорни на абење, мала тежина, лесно да се работи, и долг животен век.Алуминиумски Материјал : Висок квалитет на алуминиум во машина главата, лесно и брзо фризура, ефикасно креирање на посакуваната фризура.Функција : 1. Носат Отпорни : Исклучителна ножеви, трајни отпорни на абење, мала тежина, лесно да се работи, и долг животен век.2. Парична казна Заби : парична Казна заби машина главата, машина главата има пофини и поцврсти serrations, правење фризури брзо и безбедно.3. Висока Јачина : електрични режа сечилото има висока јачина анти заклучување јакост, издржливост и практичност.4. Удобен, Демонтажа : Професионални замена на електрични ножици и средување на ножици ножеви, лесен за инсталација и демонтажа.5. Алуминиумски Материјал : Висок квалитет на алуминиум во машина главата, лесно и брзо фризура, ефикасно креирање на посакуваната фризура.Спецификација : Предмет Тип : производство на Електрична Коса Clipper Blade Material : Alloy Applicable Модел : D8 коса clipper Пакет Листа : 1 x Electric Коса Clipper Ножот.

Декларирани спецификации

Item Type:
Electric Hair Clipper Blade
Material:
Alloy
Applicable Model:
D8 hair clipper
Package List:
1 xElectric Hair Clipper Blade :

Комплементите на стоката