• Новак
Ретро Лавот на Јуда Перење Кошница Со Рачки Перење Забавува Играчки Складирање Организатор Кофа за Перење Корпа за Валкани Алишта Торба За Дома Бања Dorm Соба

Ретро Лавот на Јуда Перење Кошница Со Рачки Перење Забавува Играчки Складирање Организатор Кофа за Перење Корпа

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

Складирање Бин Големина : S : 14.17 во X 13.78 in X 1.97 во Големина M : 16.93 во X 15.75 во X 1.97 во.капацитет да собере целото семејство е перење или како складирање корпа за бебе деца играчки, валканите алишта, јоргани, листови, крпи, чорапи, долна облека и така натаму.Материјал : перење попречува се направени од Оксфорд ткаенина со ЈП слој внатрешен, што за да се постигне ефект на лесни, водоотпорни, лесно да се исуши, и издржливи.Додавање на ЈП одбор на дното направи складирање кошница самостојно да стојат.Расклопна кога не е во употреба, можете брзо да се свитка перење кошница во рамна државата за складирање.Погодни се справува со врвот се справува направи лесно да се носат и се движи насекаде, кој е совршен избор за патување или семејството за складирање.Повеќе намени : На перење кошница торба е погоден за дом, канцеларија, бебе соба, спална соба, бања, wc, провизии, перална, колеџ ученичкиот дом, како и облека, торби или складирање торба за валкана облека, и шопинг кеси за сите видови на дребулии.Уникатен Печати Шема : Комбинирање на убавина и практичност, персоналните сопствени дизајн го прави вашиот перење забавува уникатен, која додава боја и забавно да се досадна соба, добредојдовте на нашата продавница да изберете она што ви се љубовта.Ретро Лавот на Јуда Перење Кошница Со Рачки Перење Забавува Играчки Складирање Организатор Кофа за Перење Корпа за Валкани Алишта Торба За Дома Бања Спалната соба на ученичкиот дом.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Голема кошница за расадници, со доволно простор за складирање за пелени, деца брише, пелена осип крем, деца облека, burp партали, teething играчки, и лосион.Складирање кошница може да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката