• Новак
Повик За Есен Есен Елени Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Повик За Есен Есен Елени Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Се Направени Од Издржлив И Практични Висок Квалитет Отпорен На Вода Полиестер.Применливи Сцена : Drawstring Торба Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Како Што Се Фитнес, Јога, Пливање, Обука, Спорт, Плажа, Џогирање, Пешачење, Кампување, Пикник, Патување, Ден Патувања, Референци, Преку Ноќ Останува, Училишни Торби Sackpacks Итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ние Се Користи За Да Се Спакуваат Книги И Молив Кутии На Училиште И Да Се Замени Пластични Кеси Кога Ќе Отиде Во Супермаркет.Димензија : 15x16inch.Идејата Подароци За Роденден, Карневал, Изградба Рекламирање Материјали.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. *Се Наменети Uses When Патување,Ние Може Да Го Користат За Извршување На Некои Го Носат На Предмети,Чаши,Копчиња И Рамни Плочи.Идеален Подарок : Идеални За Складирање Прибор За Патување, Спортување, Фитнес, Јога, Трчање, Обука, Пливање, Танц, Шопинг, Кампување, Пешачење, Качување, Picnicing, Риболов, Пловењето, Едрење И Така Натаму Во Секојдневниот Живот.Комунални Џеб*Лесен Дизајн:Пред Комунални Џеб За Мали Предмети За Брз Пристап, Како Што Се Паричник, Клучеви, И Други Мали Предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното Елиминира Срам Да Мора Да Се Стави На Чевли И Облека Заедно.Печати на враќање превозот етикета.Во Нашиот Секојдневен Живот,Ние Може Да Се Користи Како Ужинка,Чорапи,Играчки И Мали Предмети.Со Водоотпорен Tpu Оддел За Мокра Облека.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа Е Доволно Голема За Да Го Носат Еден Пар На Чевли, Шише, Кошарка, Чадор, Неколку Книги, Ручек Или Облека.Прилагодливи Рамо, Рака*Струење Поместена Прилагодливи Рамо Ремени За Целиот Ден Удобност.Разноврсна : Една Од Главните Џеб Со Архивиран Картичка Џеб За Вашиот Телефон, Паричник, Клучеви Итн.На Бизнис Патување,Ние Може Да Се Направи Разлика На Облека Тој Треба Да Се Промени Едни Од Други.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката