• Новак
Queeon Маска за Коса - Длабоко клима уред Сулфат Слободни за Сува или Оштетена Коса, Keratin-Исполнет Анти-Frizz Хидратантна Маска за Коса - Длабоко Климатизација и Поправка ?

Queeon Маска за Коса - Длабоко клима уред Сулфат Слободни за Сува или Оштетена Коса, Keratin-Исполнет Анти-Frizz

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Ја ОБНОВУВА КОСАТА КРШЕЊЕ СО ДЛАБОКО средството за смекнување на косата : Поправки и го зајакнува слаба, оштетена, дела, веднаш штом ќе се примени на вашата коса, враќање на структурата на косата, да го обноват еластичноста, сјај и мекост.KERATIN ИНТЕНЗИВНА КОСА : Ова keratin поправка третман помага да се обноват и да се врати на структура на косата, да го обноват еластичноста, коса-сјај и мекост.Тоа им помага да се храни коренот на косата, поправка минатото топлина штета и да се заштити од идна штета.ЕФИКАСНИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОСА : Тоа е совршена маска за коса за мажи и жени.Тоа е луксузен еликсир раст на косата маска за оштетена, сува, кадрава или frizzy коса.ИНТЕНЗИВНА ПОПРАВКА на КОСАТА : Збогатен со pentanol, која го подобрува ефектите на keratin, ова коса, маска за зацврстување го задржува коса-зацврстување резултати 3 пати подолго.Се зголемува на косата е трајност до кршење, топлина и хемиски штети. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : инвестираме многу потребни време во наоѓање и истражување на најдобрите состојки да се користи во нашата Коса Masque.Ако поради било која причина не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направи тоа право за вас.ДОБРО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката