• Новак
JOINLGO 8 Канал GPS, WiFi 4G 1080N AHD 2TB HDD Мобилни Возило Автомобил DVR MDVR Видео Рекордер Комплет со 8pcs 1080P 2.0 ПРАТЕНИК Автомобил Камера 7 инчен Автомобил Монитор (Комплет со 6 слики

JOINLGO 8 Канал GPS, WiFi 4G 1080N AHD 2TB HDD Мобилни Возило Автомобил DVR MDVR Видео Рекордер Комплет со 8pcs

DEN 16797.36
Производот е достапен

Достапност

Ние имаме многу модел камери за избор.1 инчи IPS VGA автомобил монитор.【Движење Откривање】Поддржува за да го поставите движење откривање на алармот.1 x 10ft GPS антена, 1 x 10ft 4 G антена, 1 x 10ft wifi antenna1 x Прирачник за Корисникот.2 x 50ft кабел, 2 x 33 FT 4 pin кабел.Камерата користи високо-квалитетни метални материјали, можат ефикасно да се спречи рѓа, Може да се инсталира надвор од возилото.Моќ извира покриени од еден ден.и може да ги заштите видео преку USB слотот.Поддршка remtoe живеат приказ на КОМПЈУТЕР, интернет-страница и IOS/Andriod телефон.Целосен метал случај материјал, Вистински 2. (Тоа треба да брод од Кина, трае околу 4 работни дена)Забелешка 3 : Ние, исто така имаат мини големина на автомобил камера без ИНФРАЦРВЕНАТА светлина. Поддржува HDMI/VGA/AV connector на Текст.Рекорд (и поглед од далечина) брзината на возилото и локација заедно со снимките, како и на правецот на возилото е управувано.5" ХАРД слот.Забелешка 2 : имаме повеќе кабел.На AHD камери се оценети како прашина тесни и водоотпорен и се покрива со трајни домување. 4 G+GPS+WIFI : Поддршка на глобалната LTE.Совршен за управување со возилата. 【G-sensor]】Изградена-во G-сензор модул, тоа ќе снимите видео аларм и испрати аларм порака до CMSV6 кога некоја несреќа се случува.8 mm Led диоди со IR-НАМАЛУВАЊЕ на функцијата, 120° агол на гледање, 50ft Ноќ Визија опсег.секој слот за мемориска картичка поддржува максимална 512 GB мемориска картичка.Стабилна 4 G модул за застоена врска со мрежата.Камерата користи високо-квалитетни метални материјали, можат ефикасно да се спречи рѓа, Може да се инсталира надвор од возилото. 8-канал 1080 P циклус на снимањето.Вметнување SIM-картичка, а потоа можете да далечински телевизија во поглед на КОМПЈУТЕР/Телефон/Web.Лесна за пребарување и поврзување со wifi hotpot .【Спогодба】Постои спогодба за разговор портал на mdvr, ако поврзете спогодба се справи, тогаш можете да спогодба меѓу автомобил и CMSV6 центар. 【Го ОДЛОЖИ СНИМАЊЕТО】 : тоа може да се постави доцнење на снимањето и одложен исклучете преку OSD мени.Стабилна 4 G модул за застоена врска со мрежата.IMX323 Сензор+WDR одбор, одличен квалитет на слика во двете ден и ноќ.Автомобил Монитор добива енергија од mdvr преку DC конектор. 2 x 50ft кабел, 2 x 33 FT 4 pin кабел.Само ударна дупка во вашето возило и прилагодување на агол на објективот на соодветна насока.CMSV6 СТАН и BEIDOU платформа.време може да се постави до 24 часа.Ние имаме многу модел камери за избор.Не се плаши да пркосат на снег, дожд, или топлина.Со 2 меморија слот и еден 2.Погодно за palyback видеа на mdvr.512 GB x 2, 2 TB HDD/SSD x1, мемориски картички не се вклучени). 【ЛЕСНО ЖИЦИ】 : PLUG AND PLAY.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката