• Новак
Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Опел Astra F 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 VT979L Возачот Страна Левата Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка Чад

Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Опел Astra F 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 VT979L Возачот Страна

DEN 1340.64
Производот е достапен

Достапност

Задни светла за компатибилен со "Опел" Astra F 51/52/53/54/55/56/57/58/59 09/1991-09/1998. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Чад.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со "Опел" Astra F (51/52/53/54/55/56/57/58/59) 09/1991-09/1998 Rear Светлина компатибилен со "Опел" Astra F 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Чад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката