• Новак
Природата Пчели Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор

Природата Пчели Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница За Чување

DEN 911.52
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.9, Околу 60 L.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.Голем капацитет : 19.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?Нашите перење кошница е голем choice Features : Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.Лесно продавница кога не е во употреба.Симпатична, Гроздобер, Смешни И Естетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.), Децата Играчки, Итн.9, Околу 60 L.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.Лесен за употреба и да се зачува простор.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката