• Новак
М-JJZX Целосна Бакар Рек Плоштадот Бања Полица Калено Стакло Полица со Месинг Железнички Ѕид Монтирани Титаниум Позлатен Бакар Заврши (Големина : 56cm)

М-JJZX Целосна Бакар Рек Плоштадот Бања Полица Калено Стакло Полица со Месинг Железнички Ѕид Монтирани Титаниум

DEN 2251.20
Производот е достапен

Достапност

Висок Квалитет : Бакар позлатен титаниум процес, удобно допир чувства; месинг, обезбедување на квалитет и долговечност во влажна средина.Safe : Заоблени агли, без рабови и агли, да се спречи парчиња; - заштита на вашето семејство безбедност.Издржливи : На калено стакло полица има максимално оптоварување од 10 кг и може да издржи најмногу повремени ефекти, обезбедување на најдобрата заштита за вас и вашето семејство.Простор за Заштеда на енергија : Нејзините дополнителни подолго должина дизајн може да обезбеди голем простор за вашиот шампон, клима уред, течен сапун, и лицето чистење, одржување на вашиот туш essentials во рака е да се достигне.Моќен Капацитет на носивост : Држачи на ѕидот.Сите монтажа хардвер (завртки/ѕидот подлога) се вклучени.Инсталацијата е многу интуитивен и лесен.Спецификации : Име : бања shelf Material : цврсти brass Finish : титаниум позлатен copper Color : Прикажува како picture Style : современи и мулти-functional Size : Прикажува како pictureinstallation метод : ѕид-mounted Package Includes1 x Бања Shelf1 х Хардвер Пакет Дупка инсталација steps1. Се користи за да ги избрише на вода и масло дамки на ѕидот со towel2. Се соберат на полица, марк позицијата на wall3. Се најде позицијата на негативни и нацртајте круг да се направи mark4. Вежба дупки во означената position5. Усогласување на завртката дупки на филмот со ѕид дупки и употреба шрафцигер да завртка во screws6. Стави телото на стакло рамка на филмот, и ги заостри хексагонални штекер завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката