• Новак
Мебел Нозе 4pcs Метален Мебел Нозе Додатоци за Монтирање Дома Хардвер ТВ Кабинет Шкафот Софа Кревет Нога Кафе на Маса Нозе Мебел Нозе (Боја : Сребро)

Мебел Нозе 4pcs Метален Мебел Нозе Додатоци за Монтирање Дома Хардвер ТВ Кабинет Шкафот Софа Кревет Нога Кафе на

DEN 1862.88
Производот е достапен

Достапност

Дом проекти не треба да се земе дена или дури и часа за да се заврши!Нашите табела нозе доаѓаат со пред-drilled дупки и навртки, па инсталацијата е брза и безболна за сите нивоа на вештини!Лесно да се подигне висина на вашиот тросед или промена на стилот со замена на нозе.Не само совршен за креветот, но, исто така, кабинетот, маса, столица, столици, кревет, ТВ стојат, љубов седишта, кревет, маса, османлиите, шкафови, салон, полици, bookcase, или други домашни DIY мебел.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Сите додатоци што се предвидени за вас, па вие само треба едноставно да се поврзат, да се инсталира и да се стегне accessaries за употреба; тоа е многу лесно да го замени стариот мебел нозе, да ви донесе различен и убаво искуство.Овие мебел кујна прилагодливи нозе го издржи строгост на користење, заштита и декорација на вашиот мебел и дом за сите декорација стил.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!ние се случува да се обезбеди добри производи и прво ниво на услуги на клиентите со купувачите.Деликатни површината била третирана со electroplating боја, така што таа е отпорна на триење, и корозија без rusting, одлична за долгорочна фиксна вид на мебел проекти.Ако имате било какви прашања во врска со мебел нозе, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Брендот е многу популарна дома и во странство.Нашата услуга тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Во долниот дел на ногата, не е гумена подлога која може да се заштити кат од се носи од страна на мебел.Во долниот дел на ногата, не е гумена подлога која може да се заштити кат од се носи од страна на мебел.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката