• Новак
Delling Керамички Житни Чаши Сет, 20 Унци Супа Чаши/Снек Чинии, Живописни Бои Чаши за Кујна, Мали Салата, Ориз, и другата Страна Dinn, Фурна Безбедно Dinnerware, Денот на Вљубенит

Delling Керамички Житни Чаши Сет, 20 Унци Супа Чаши/Снек Чинии, Живописни Бои Чаши за Кујна, Мали Салата, Ориз,

DEN 597.36
Производот е достапен

Достапност

Здрава Порцелан : Тие се направени од издржлив порцелан, LEAD-FREE керамички.Никогаш не се грижите за штетни супстанции нутриенти во вашиот храна.За разлика од пластични или дрвени чинии, порцелан нема да ги апсорбира мирис или бактерии.Безбедна за машина за миење садови т грижете се за ништо, ако производот е оштетени за време на транспортот, ве молиме ги споделите со нас веднаш по добивањето на супа чинии, ние ќе го замени или наплата за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката