• Новак
Би-ес Мвр Eau de Parfum Спреј за Жени 100 ml

Би-ес Мвр Eau de Parfum Спреј за Жени 100 ml

DEN 716.40
Производот е достапен

Достапност

Суптилна и модерна ориентални-зачинета мирис.Глава белешки се ноти на зелен, праска, слива и freesia.Срцето белешки се лили на долината, роза, јасмин, ирис и ylang-ylang.База белешки се cedar дрво, сандаловина, cedar, килибарните, мошус, ванила и боб тонка.На eau de parfum спреј за жените.Суптилна и модерна ориентални-зачинета мирис.Бели цвеќиња даваат посебност и да се создаде многу сензуална состав.Глава белешки се ноти на зелен, праска, слива и freesia.Срцето белешки се лили на долината, роза, јасмин, ирис и ylang-ylang.База белешки се cedar дрво, сандаловина, cedar, килибарните, мошус, ванила и боб тонка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката