• Новак
Право Опашка Светлина Компатибилен Со Опел Astra F Караван 1991 1992 1993 1994 VT982P Десната Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка Патникот Страна Жолта

Право Опашка Светлина Компатибилен Со Опел Astra F Караван 1991 1992 1993 1994 VT982P Десната Страна Задни светла

DEN 996.24
Производот е достапен

Достапност

Задни светла за компатибилен со "Опел" Astra F Караван 9/1991-8/1994. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Жолта.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со "Опел" Astra F Караван 9/1991-8/1994 Rear Светлина компатибилен со "Опел" Astra F Караван 1991 1992 1993 1994 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Жолта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката