• Новак
Помине Уметност Четка за Чистење Првенство Потопување Четка за Чистење Шише со Повеќе Големината Цепнатинки Убаво и Практична

Помине Уметност Четка за Чистење Првенство Потопување Четка за Чистење Шише со Повеќе Големината Цепнатинки Убаво

DEN 200.88
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Помине Уметност Четка За Чистење Првенство Направени Од Издржлив Пластичен Материјал , Издржлив И Носат-Отпорни , Не Ќе Биде Лесно Да Се Деформирани Или Скршени.Широка Примена : Помине Уметност Четка За Чистење Купот Е Погоден За Впива Помине Уметност Четки , Помине Уметност Линија Пенкала , Засенчување Четки , Акрилик Четки , Итн .Чувајте Ги Вашите Четки Чисти И Подготвен За Употреба.Повеќе Големината Слотови Дизајн : Помине Уметност Четка За Чистење Шише Доаѓа Со 8 Различни Оние Кои Зелени Слотови Дизајниран Кои Се Во Можност Да Се Одржи На 8 Различни Зелени Четки Истовремено Да Заштедат Време И Енергија.Со Капак : Мултифункционален Чистење Шише Доаѓа Со Капак , Кога Не Е Во Употреба , Затегнете Го Капакот До Вода За Перење Од Излезните.Помине Уметност Четка за Чистење Првенство Потопување Четка за Чистење Шише со Повеќе Големината Цепнатинки Убаво и Практично.Со Капак : Мултифункционален Чистење Шише Доаѓа Со Капак , Кога Не Е Во Употреба , Затегнете Го Капакот До Вода За Перење Од Evaporating Multiple Големина Слотови Дизајн : Помине Уметност Четка За Чистење Шише Доаѓа Со 8 Различни Оние Кои Зелени Слотови Дизајниран Кои Се Во Можност Да Се Одржи На 8 Различни Зелени Четки Во Исто Време За Да Заштедите Време И Energy Material : Помине Уметност Четка За Чистење Првенство Направени Од Издржлив Пластичен Материјал , Издржлив И Носат-Отпорни , Не Ќе Биде Лесно Да Се Деформирани Или Broken Wide Апликација : Помине Уметност Четка За Чистење Купот Е Погоден За Впива Помине Уметност Четки , Помине Уметност Линија Пенкала , Засенчување Четки , Акрилик Четки , Итн .Чувајте Ги Вашите Четки Чисти И Подготвени Да Use Easy За Чистење : Четка За Чистење Во Чаша Што Доаѓа Со Посебен Мал Преку Четка За Чистење Е Дизајниран На Дното На Чашата, Па Тоа Е Лесно Да Се Чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката