• Новак
CDQYA 3/5L Smart Ѓубре Може да Автомобил Ѓубре Автоматски Сензор Капак Електрични со Капак Wastebasket Домашна Кујна Дневна Соба Организатор Складирање (Боја : А, Големина : 5L)

CDQYA 3/5L Smart Ѓубре Може да Автомобил Ѓубре Автоматски Сензор Капак Електрични со Капак Wastebasket Домашна

DEN 7733.76
Производот е достапен

Достапност

Отворање на Капакот : Удобен и лесен за употреба one touch капак инфраред отворање за брз ѓубре/рециклирање на отпадоци.ЛАГЕР LOCK ТЕХНОЛОГИЈА : Лагер за Заклучување торба жици се обезбеди ѓубре торба на rim на може и да се спречи торба од лизгање во да.ЛЕСНА & ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈН : Трајни лесна конструкција и силна пластична смола материјал направи ова може да се долготрајни и лесно да се чисти.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ДОМА : Безвременски дизајни се совршени за секоја соба во дом, било да е тоа спалната соба, расадник, гаража, foyer, или кујна.Одлично за деловни цели, како и.Мали & Погодно : Овој отпад кошница е дизајниран со олеснување во умот.Тоа може да бидат удобно сместени каде што ви треба.Отворање на Капакот : Удобен и лесен за употреба one touch капак инфраред отворање за брз ѓубре/рециклирање на отпадоци.ЛАГЕР LOCK ТЕХНОЛОГИЈА : Лагер за Заклучување торба жици се обезбеди ѓубре торба на rim на може и да се спречи торба од лизгање во да.ЛЕСНА & ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈН : Трајни лесна конструкција и силна пластична смола материјал направи ова може да се долготрајни и лесно да се чисти.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ДОМА : Безвременски дизајни се совршени за секоја соба во дом, било да е тоа спалната соба, расадник, гаража, foyer, или кујна.Одлично за деловни цели, како и.Мали & Погодно : Овој отпад кошница е дизајниран со олеснување во умот.Тоа може да бидат удобно сместени каде што ви треба.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : Бела, Khaki Volume : 3 L, 5 LSize : 3 L : 18*13cm/7.1*5.2 инчен(дијаметар*висина), 5 L : 18*21.5 cm/7.1*8.5 инчен(дијаметар*висина)14 L : 26*18.5*30 CMPackage Вклучени (Без Батерија) : 1 * Smart Ѓубре Can Note : 1.Ве молиме овозможи мало боја отстапување се должи на светлина и на екранот.2.Големина може да се разликува малку поради прирачник за мерење.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката