• Новак
Cambond 2 Ниво Јадење Полици за Кујна Контра и 4 Пакет Црна Жица Складирање Кошеви за Кујна и 2 Ниво Овошје Кошница Сад

Cambond 2 Ниво Јадење Полици за Кујна Контра и 4 Пакет Црна Жица Складирање Кошеви за Кујна и 2 Ниво Овошје Кошница

DEN 292.80
Производот е достапен

Достапност

Пакет Пакет - 2 производи вклучуваат 1 чинија сушење решетката и 4 Пакет Жица Складирање Кошеви Црна.Тие се погодни за вас да се продавница за производи кои одат добро заедно.Индивидуални купите исто така, може да се направи на страницата со детали за секој производ.Одлично за Мали Кујна - Големината е 20.1"L x10.16"W x 13.39", на Cambond јадења сушење рек вклопува 2-3 луѓе семејство.Ефикасно ги снима кујна контра простор - горниот слој може да се одржи до 15 плочи, надолу ниво продавници 20 чаши, на левата страна прибор за јадење решетката за садови, а другата страна за сечење одбор.Стабилен со Силна Товарот - метална чинија фен решетката е завршена со премиум слој, rustproof и долготрајни.Таа донесува 0.65 инчен подебел квадратни цевка и секое ниво имајќи до 44 lb, така што нема wiggles и wobbles.Покрај тоа, длабоко слот може да се одржи на јадења цврсто без судир.Држи Предмети на Дофат - Приближни димензии се 11in(L) x 8.6 во(W) x 4.7) во(H).Овие метална жица кошеви се совршени за складирање, може да се уредно организира предмети во едно место.Заштедите време и нерви на пребарување преку кабинети за саканите ставки. 2 Слоја & Голем Капацитет - Нашите 2-Ниво дизајн овошје кошница има голем простор за складирање на различни типови и со различни големини овошје.Мора да се има за која било кујна контра или трпезариска маса и навистина работи и со чување на овошје здрави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката