• Новак
MKKEL Мебел Нозе - Нозе Замена, Метал Троседот Нозе, Кафе на Маса Нозе, Тв Кабинет Нозе, Конус Нозе, Мебел за Поддршка на Нозе, Хардверски Додатоци, Црна, 10 см, 15 см, 20 см, 25

MKKEL Мебел Нозе - Нозе Замена, Метал Троседот Нозе, Кафе на Маса Нозе, Тв Кабинет Нозе, Конус Нозе, Мебел за Поддршка

DEN 1046.40
Производот е достапен

Достапност

[Задебелена заострените кабинет нозе] : мебел нозе се изработени од задебелена парична казна железо, која е стабилна во товарот. [Анти-лизга гумени подлога] : гумени мека подлога на дното на мебел нозе може да се заштити подот, и молчи и не се лизга. [Анти- 'рѓа и анти-корозија] : површината на мебел нозе е electroplated, кој е водоотпорен и' рѓа-доказ, и не е лесно да ги кородираат. [Едноставна инсталација] : се претставени целосен сет на инсталација на додатоци за да ви помогне брзо да ја завршите инсталацијата. [Поле на примена] : Погоден за поправка и замена на DIY мебел, софи, кафе маси, бања кабинети, ТВ кабинети и трговски центар контејнери.Производ Details Name : Железо мебел feet Colour : Black Size : 10 cm, 12 см, 15 см, 18 см, 20 см, 25 см, 30 cm Package Содржина : 4pcs x мебел legs16pcs x монтажа screwsfeature : Мебел нозе се најдобриот избор за DIY мебел, кабинети, кујни, мебел, канцеларии, полици итн.Тоа може да донесе олеснување во вашиот живот, а исто така може да се заштити и да декорирате вашиот мебел.Издржлив, лесен за инсталација и убава.Издржливи материјали може да се користи за долго време.Вклучувајќи и поврзување на завртки.белешки : 1) боја на различни монитори можат да бидат различни, ве молиме да се разбере.2) Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.3) Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката