• Новак
E6 Моќ Атарот на Батеријата Пакет DC Спојка Connnector за Канони dslr фото Camerasreplacement AC Адаптер за Полнење

E6 Моќ Атарот на Батеријата Пакет DC Спојка Connnector за Канони dslr фото Camerasreplacement AC Адаптер за Полнење

DEN 393.36
Производот е достапен

Достапност

Одличен додаток за Канони dslr фото апарати, многу е удобен и лесен за употреба.Со помош на овој објект може да моќ за Canon dslr фото апарати.Пластични школка, лесни и toughs, преносни и издржливи.Целосно декодираната и може да се покаже на статусот на батеријата јасно.Компатибилност : за Канони R, Mark IV, Mark III, Mark II, 7 D, 7 D Mark II, 80 D, 70 D, 60 D, 60 Da.Карактеристики : Целосно да се декодира и може да се покаже на статусот на батеријата јасно.Со помош на овој објект може да моќ за Canon dslr фото апарати.Компатибилност : за Canon EOS 5 DS, 5 DS R, 5 D Mark IV, 5 D Mark III, 5 D Mark II, 6 D, 7 D, 7 D Mark II, 80 D, 70 D, 60 D, 60 Da.Пластични школка, лесни и тешки, преносни и издржливи.Одличен додаток за Canon dslr фото апарати, многу е удобен и лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Тип : Целосно Декодираната Работна Струја : 2 A Напон : 7.4 V - 8.4 V DC Приклучок за Штекер Димензија : 5.5 мм(Надворешен), 2.1 mm(Внатрешни) Кабел Должина : Околу. 100cm / 39.4 во Тежина : Околу. 56g / 2.0 мл Компатибилност : за Canon EOS 5 DS, 5 DS R, 5 D Mark IV, 5 D Mark III, 5 D Mark II, 6 D, 7 D, 7 D Mark II, 80 D, 70 D, 60 D, 60 Da Пакување Листа : 1 x Атарот на Батеријата 1 x камерата не е вклучена Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката