• Новак
Riiai 20 Ресторан Безжична paging (пејџер) Дното Систем, Пејџер Систем Buzzers Гости Чека за Социјално Дистанцирање за Ресторан/Храна Камион/Кафе Продавница, Црна

Riiai 20 Ресторан Безжична paging (пејџер) Дното Систем, Пејџер Систем Buzzers Гости Чека за Социјално Дистанцирање

DEN 1000.80
Производот е достапен

Достапност

Овој безжичен редот повикувајќи систем усвојува 999 канали тастатура и 20 парчиња на пејџери за подобрување на работа ефикасност во голема мера и да се избегне чекањето на клиентот во долг ред за чекање.Вграден-антена за шири на работа од далечина на околу 1 км.Понатаму, 3 индикација начини на вибрации, пчела чарли, и вибрации + пчела чарли направи погодна за различни ситуации. 1-за-20/ 999 Канали : А 999 канали база и 20 парчиња на пејџери помогне да се избегнат чекање на клиентите во долго свирење во голема мера.Вграден-Антена - вграден-антена создава висока чувствителност за да се овозможи основа за да се јавите на пејџери јасно и правилно. 1 км Врска на Далечина - вграден-антена овозможува пејџер да работат нормално во рамките на 1 км од базата. 3 Индикација Режими за сликање - Усвојување 3 индикација начини на вибрации, пчела чарли, и вибрации + пчела чарли да се направи погодна за различни ситуации.Широк Компатибилност - Погоден за места каде постојат многу гости чека за услугата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да понуди најдобро решение.Спецификација : тип на Производ : Безжичните Редот Повикувајќи System Channel : 999 channels Indication режим : Вибрации, пчела чарли, вибрации + пчела cue Round Прима : Работна фреквенција : 433.92 MHz Receiving чувствителност : -107d Bm Charging напон : DC5 VStandby струја : 10m AWorking струја : 75m A(вибрации) Coder : Учење кодови( СУМ)Тастатура Предавателна : Работен напон : DC5 V/ 6 AWorking фреквенција : 433.92 MHz Standby струја : 24m ATransmitting струја : 100m AAdapter : AC 100-240 V 50/60 Hz Connection растојание : во Рамките 1km Coder : Код learning Package големина : прибл. 31 * 30.7 * 9 cm/ 12.2 * 12.1 * 3.5 in Package тежина : 1976g/ 69.7 оз Пакет Including1 * Емитува kit20 * Примање kits1 * Моќ Adapter1 * Antenna1 * англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката