• Новак
Преносни Алатка Кутии Алуминиум легура Алатка Случај Отворено Возило Комплет Кутија Преносни Безбедност Опрема инструмент Случај Куфер Надворешна безбедносна О?

Преносни Алатка Кутии Алуминиум легура Алатка Случај Отворено Возило Комплет Кутија Преносни Безбедност Опрема

DEN 791.04
Производот е достапен

Достапност

Надворешниот големина : 30x17x8cm.Внатрешна големина : 29x16x7cm (2.5 см од горниот капак, 4.5 cm мали букви).со Пре-сече plaid бисер памук.Надворешниот големина : 30x17x9.5cm.Лесно да се свитка и лесно да се носат и продавница.Лесен и пренослив, риболов и лов на багажот.Функција : Материјал : алуминиум рамка, метал заврши anglespecification : 01 Outer големина : 30x17x8cm Inner големина : 29x16x7cm (2.5 см од горниот капак, 4.5 cm мали букви)со Пре-сече plaid бисер cotton02 : Надворешниот големина : 30x17x9.5cm Inner големина : 29x16x8.5cm (горниот капак 3.5 см, пониски случај, 5cm)со Пре-сече plaid бисер cotton03 : Надворешниот големина : 37x28.5x8cm Inner големина : 36x27.5x7cm (2.5 см од горниот капак, 4.5 cm мали букви)со Пре-сече plaid бисер cotton04 : Надворешниот големина : 51x28x13.5cm Inner големина : 50x27x12.5cm (горниот капак 3.5 cm, долна случај 9cm)со Пре-сече plaid бисер cotton Non се лизга рачка за лесно носење.

Декларирани спецификации

Outer size:
30x17x8cm
Inner size:
29x16x7cm (2.5cm upper cover, 4.5cm lower case)
with Pre-cut plaid pearl cotton :
Outer size:
30x17x9.5cm
Inner size:
29x16x8.5cm (upper cover 3.5cm, lower case 5cm)
with Pre-cut plaid pearl cotton :
Outer size:
37x28.5x8cm
Inner size:
36x27.5x7cm (2.5cm upper cover, 4.5cm lower case)
with Pre-cut plaid pearl cotton :
Outer size:
51x28x13.5cm
Inner size:
50x27x12.5cm (upper cover 3.5cm, lower case 9cm)
with Pre-cut plaid pearl cotton :
Non-slip handle for easy carrying. :

Комплементите на стоката