• Новак
Видео Камера, FHD 36.0 Мега Пиксели Vlogging Камера со 16X Дигитален Зум, LCD Екран, Компактен Преносни Дигитални Камери со 32GB SD Картичка(Црна)

Видео Камера, FHD 36.0 Мега Пиксели Vlogging Камера со 16X Дигитален Зум, LCD Екран, Компактен Преносни Дигитални

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【FHD 36 M(7936×4480 HD);30 M(6400×4800 ); 24 M(5600×4200); 20 МИЛИОНИ(5200×3900); 16 M(4608 X 3456); 12 M(4000 X 3000); 10 M(3648×2736); 8 M(3264×2448); 7 M-Wide(3648×2048 HD); 5 M(2592 X 1944); 3 M(2048×1536) Видео Резолуција : 2688×1520; 1920×1080 FHD; 1280×720 HD; 640×480 VGA Зум : 16x за дигитален зум на Авто-тајмерот : 2s/5s/10-ти File format : формат на слика : JPG, Видео формат : AVI.Автоматско исклучување 1minutes/3minutes/5minutes/Нема исклучување Јазик : Мулти-јазик Баланс на Белата боја : Автоматски/дневна светлина/Облачно/Флуоресцентно /Волфрам Складирање медиуми : SD-картичката Поддржува Класа 10 погоре max до 128 GB SD Картичка Радио Рекорд : Build-во микрофон Леќа : Фиксен фокус леќа Image sensor : 8 мегапикселна CMOS image sensor Exposure compensation : EV-3.0 ~+3.0 Големината на производот : 94*57*21mm(3.7*2.2*0.8 во) Големината на мониторот : 2.88 inch IPS LCD PC Интерфејс : USB 2.0 Оперативни системски побарувања : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката