• Новак
2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети

2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Божиќ тематските дизајн : на DIY занает панделки се дизајнирани со црвени и бели модели, симпатична и класика, што може да се широко се применува во многу важно фестивали, како Божиќ и Нова Година е Ден, со што ќе силна празнична атмосфера, и тоа многу на забава во партијата.Низок притисок на производи, долгорочна употреба нема да се прегрее, издржливи.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.LED светло string емитира топло и шармантна светлина.Она што ќе добиете : 2m, доволно долго за да се намали кој било облик според вашиот сопствен избор; И обилна количина може да ги задоволи вашите разни украсување потреби【Што треба да се подготват 2 cr2032 3v копчето батерии со себе】.Ви благодариме!Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да DIY тоа во секоја форма ви се допаѓа, како што се поклонат; со шупливи дизајн дозволува светлината да навлезе, правење целосна употреба на светло и сенка ефекти за да ги красат .Печати на враќање превозот етикета.Оваа светлина појас создава романтична атмосфера и е многу погодна за декорација на вашиот двор, градина, соба, скала, свадба, елка и партија. 1 PC Божиќ лента lights Due на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот. 【Што треба да се подготват 2 cr2032 3v копчето батерии со себе】Материјал : Polyester Size : 2m These прекрасни панделки и LED светлата се многу погодни за пакување Божиќ подароци, правење Божиќ венци, украсување Божиќни дрва, итн.Кога ќе ги најдете овие светла во текот на ноќта, вие ќе се чувствувате топло.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Повеќенаменски панделки : со класичен бои и дизајни, на DIY занает завиткување алатници може да се широко се применува за различни DIY занаети, како подарок завиткување, цвет аранжман, облека орнаменти дизајнирање, елка украси, флорални лакови одлуки, Божиќ венец, farmhouse оркестарот, гарланд, скалила итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката