• Новак
Shubiao Шминка Јајце Убавина Сунѓерот Носителот Лепило Ѕид Вградена Мешалка Стојат Мултифункционален Организатор Решетката за Домаќинство

Shubiao Шминка Јајце Убавина Сунѓерот Носителот Лепило Ѕид Вградена Мешалка Стојат Мултифункционален Организатор

DEN 237.36
Производот е достапен

Достапност

Издржлив Материјал : Направен од hiqh квалитет јаглероден челик со крај. Одржување : се Стави на ладно, суво и добро вентилирани место.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Намален животен век може да биде резултат ако тоа ставање на влажно место за долго време. Лесен за Чистење : Електростатско прскање полиран финиш технологија го прави издувам носителот лесно да се чисти.Ниту избледи, ниту ослободување на штетни материи, флексибилни, не-стап и еднократно.Штити од прав плескавици, носителот од секојдневните гребнатини, corrosions и tarnishing.Само избришете со чиста крпа и нема специјални почиста е потребно.Опис : Материјал : јаглероден steel Size : Како на сликата прикажани Декорација форма : hanging Color/Стил : Како на сликата shown Include : 1 x Носителот Стојат(само).Ве молиме да ја исчистите површината пред инсталација, и да се чека 24 часа пред да виси работи на тоа. Одржување : се Стави на ладно, суво и добро вентилирани место.Само избришете со чиста крпа и нема специјални почиста е потребно.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Ниту избледи, ниту ослободување на штетни материи, флексибилни, не-стап и еднократно. Лесен за Чистење : Електростатско прскање полиран финиш технологија го прави издувам носителот лесно да се чисти.Намален животен век може да биде резултат ако тоа ставање на влажно место за долго време. Лесен за Инсталација : Само да се држи лепило полица на било каква мазна површина, како керамички плочки, стакло, мермер.Ве молиме да ја исчистите површината пред инсталација, и да се чека 24 часа пред да виси работи на тоа. Убавината Сунѓерот Носителот : Изработка на вашата убавина сунѓерот остане во право место и помагаат тоа се исуши по чистењето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката