• Новак
Фламинго Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Фламинго Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

DEN 863.76
Производот е достапен

Достапност

Издржливи И Стилски : Нашата Swaddle Ќебе Е Издржлив И Може Да Издржи Многу Мие Без Да Биде Навремено И Останува Мека И Свиленкаста Како Нови.Тоа Е Доволно Топло, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете По Капење Или Спиење, Така Што Вашето Дете Секогаш Ќе Биде Топло.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Бебиња, Деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката