• Новак
Тешко Патување Случај, Преносни Фен за Чување за Коса Straightener Четка

Тешко Патување Случај, Преносни Фен за Чување за Коса Straightener Четка

DEN 546.96
Производот е достапен

Достапност

МУЛТИ-ЦЕЛ : Патување алатка случај погоден за коса straighteners, чешли, виткање песна и други предмети да се гарантира безбедноста на овие објекти.УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : Коса алатка за складирање е лесен и удобно, удобен да оди надвор.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Удар фен торба е најдобар подарок за девојка, мајка, сопруга, ќерка, божиќ, роденден, денот на мајката.ТЕШКО ПАТУВАЊЕ СЛУЧАЈ : Супер‑еластичен материјал, намалување на штети на објекти предизвикана од судирот и заштита на објекти.Долготрајната употреба не е деформирано.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Функција : МУЛТИ-ЦЕЛ : Патување алатка случај погоден за коса straighteners, чешли, виткање песна и други предмети да се гарантира безбедноста на овие објекти.УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : Коса алатка за складирање е лесен и удобно, удобен да оди надвор.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Удар фен торба е најдобар подарок за девојка, мајка, сопруга, ќерка, божиќ, роденден, денот на мајката.ТЕШКО ПАТУВАЊЕ СЛУЧАЈ : Супер‑еластичен материјал, намалување на штети на објекти предизвикана од судирот и заштита на објекти.Долготрајната употреба не е деформирано.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тешко Патување Случај Големина : Прибл. 35 x 8.5 x 7cm/13.8 x 3.3 x 2.8 во Материјал : ЕВА Пакет Листа : 1 x Тешко Патување Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката