• Новак
FAKEME Допир Flex Кабел/ 821-02218-A/Резервни Делови/ A2159 2019 Додатоци Кабел Touchpad Trackpad за Ретината 13 Вмрежување Компјутери Лаптоп

FAKEME Допир Flex Кабел/ 821-02218-A/Резервни Делови/ A2159 2019 Додатоци Кабел Touchpad Trackpad за Ретината 13

DEN 2198.40
Производот е достапен

Достапност

Замена и висок квалитет, Заменете го вашиот погрешни, Напукнато или скршено Trackpad Flex Кабел.Компатибилен Модел : 821-02218-А, A2159 2019. Дел Namber : 821-02218-A. Високо Квалитетни Резервни Делови За Професионални Додатоци.За Ретината 13.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката