• Новак
Завртка Подлога 1/4x3-3/4 Бетон/Ѕидани Завртка Подлога (Tapcon) 100 Компјутери Квалитет Метал Брзо

Завртка Подлога 1/4x3-3/4 Бетон/Ѕидани Завртка Подлога (Tapcon) 100 Компјутери Квалитет Метал Брзо

DEN 780.00
Производот е достапен

Достапност

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав оптоварување подлога.Конкретни Завртка Подлога.Дизајнирани за брз, безбеден, сигурен, прицврстување за различни работни места во истури бетон, тули, cinder блок/ѕидани.Обезбедува самостојно провира акција и максимално задржување на моќта за прицврстување на раскрсницата кутии, ѕид партиции/изолација, рамки, gutters, тела, проширување зглобовите, студ песни, канал ремени и знаци.Карактеристики : Hi-Lo тема дизајн.Чешмите сопствена нишка и го олеснува инсталација.Се зголемува pullout вредност.Направени со појачани челик.Без ракави на shield е потребно.Дијамант совет продира тешко материјали.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на оптоварување подлога се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите оптоварување подлога колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни оптоварување подлога , метални навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката