• Новак
Анти‑УВ Очила, Појасни Визуелен Ефект Отпорот Секојдневно Ултравиолетови Поларизирани Леќи Очила за Кампување за Отворено за Патување за Дома

Анти‑УВ Очила, Појасни Визуелен Ефект Отпорот Секојдневно Ултравиолетови Поларизирани Леќи Очила за Кампување за

DEN 765.60
Производот е достапен

Достапност

Удобно анти‑пропадна очила нога дизајн, одговара лицето форма, прекрасни и убаво облечен искуство.Висока дефиниција леќа, ефективно го блокира силната светлина, отпорот секојдневно ултравиолетови, и да имаат појасна визуелен ефект.Удобно носот остатокот е светло и спокојно, удобно носење не притиснете на носот мост.Моден рамки се и убави и цврсти, и удобно носење да се потенцира темперамент.Фирма очила зглоб отворање и затворање без проблеми, умерена стегање, не е лесно да се изгуби и лесен за употреба.Функција : 1. Висока дефиниција леќа, ефективно го блокира силната светлина, отпорот секојдневно ултравиолетови, и да имаат појасна визуелен ефект.2. Удобно анти‑пропадна очила нога дизајн, одговара лицето форма, прекрасни и убаво облечен искуство.3. Удобно носот остатокот е светло и спокојно, удобно носење не притиснете на носот мост.4. Фирма очила зглоб отворање и затворање без проблеми, умерена стегање, не е лесно да се изгуби и лесен за употреба.5. Моден рамки се и убави и цврсти, и удобно носење да се потенцира темперамент.Спецификација : Предмет Тип : Очила Материјал : PC+ Алуминиумски + Смола Lens Lenses : Смола lenses Functions : UV заштита, поларизирана светлина, сина светлина блокирање Пакет Листа : 1 x Очила 1 x Складирање Кутија .

Декларирани спецификации

Item Type:
Glasses
Material:
PC+ Alloy + Resin Lens
Lenses:
Resin lenses
Functions:
UV protection, polarized light; blue light blocking 
Package List:
1 x Glasses  :
1 x Storage Box  :

Комплементите на стоката