• Новак
ZXJTX Леб Кошеви за Табела Преносни Складирање Кошница Рачно Ткаени Ратан Ткаени со Капак Круг Овошје Накит Ужина Чај Поставите Складирање Кутија Организатор Домаќи

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Преносни Складирање Кошница Рачно Ткаени Ратан Ткаени со Капак Круг Овошје Накит Ужина

DEN 1598.16
Производот е достапен

Достапност

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Ратан Преносни складирање овошје кошница е Применливо сцена:На куќа/студија/спалната соба.Складирање кутија е симпатична, гроздобер, може да се стави чај / закуски / тесто / суво овошје / орев / дребулии во него ,или чување на некои накит украси.Складирање Кошница е многу густа и издржливи.Edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен занаетот.Имаат силна practicability и breathability ,лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basket Product материјал : Есен Rattan Product боја : beige Product спецификации : A : 20x12 CM, Б : 21x12cm Scope на примена : домашна кујна ресторани, хотели и други средини,прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред да го купат.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката