• Новак
YYDS Стои Полица 3 - Полица Количка за Складирање Количка Тешки Складирање Управување со Тркала за Складирање Полица Единица Возен Бања Коли за Кујна, Спална соба Дне?

YYDS Стои Полица 3 - Полица Количка за Складирање Количка Тешки Складирање Управување со Тркала за Складирање Полица

DEN 5461.92
Производот е достапен

Достапност

Едноставен, стилски дизајн : уникатен отворена полица дизајн погоден за секоја соба дека треба дополнителни складирање простори. ➤ Производ Димензии : 17. 3 x 11. 8 х 30. 7 инчи (Dxšxv).Преклопната ширина е 4 инчи.Инсталација метод : бесплатна инсталација, без потребни алатки. ➤ Флексибилни Количка 3 Ниво за Складирање Количка : 3 - ниво за складирање количка може да се користи во тесни простори во вашиот дом за складирање. ➤ Полица единица лесно слајдови помеѓу плакари, кујни, бањи, гаражи, перење соби, канцеларии или во - помеѓу вашиот миење и фен. ➤ Подвижен Shelving Единица за Складирање : 4 лесно глајд, трајни тркала направи количка за складирање лесно и практично да се повлече во и надвор од тесни простори.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи!➤ Спецификација : Свитлива полица Производ материјал : јаглероден челик/ полиестер боја на Производот тежина : околу 6kg Features : свитлива, погодно за складирање➤ Големина : 44cm x 30cm x 78cm( должина x ширина x висина)Боја : зелена Број на подови : 3 подови Инсталација метод : бесплатна инсталација, нема алатки бараат Соодветен простор : кујна, спална соба, балкон, канцеларија и дневна соба за складирање багажник, итн.Со тркала : универзална тркала. 360 степени rotatable➤ Пакување листа : 1 X три - слој полица + прирачник( не вклучувајќи го прикажува животот производи) CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања за овој производ , само се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволително решение во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Foldable shelf :
Product material:
carbon steel/ polyester paint
Product weight:
about 6kg
Features:
foldable, convenient storage
➤ Size:
44cm x 30cm x 78cm( length x width x height)
Color:
green
Number of floors:
3 floors
Installation method:
free installation, no tools required
Suitable space:
kitchen, bedroom, balcony, office and living room storage rack, etc.
With wheels:
universal wheels. 360 degree rotatable
➤ Packing list:
1X three- layer shelf + manual( not including the displayed life products)
CUSTOMER SERVICE:
If you have any questions about this product , just feel free to contact us to get a satisfactory solution within 24 hours.

Комплементите на стоката