• Новак
Право Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan X-Trail 2001 2002 2003 VT972P Десната Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка Патникот Страна Бела

Право Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan X-Trail 2001 2002 2003 VT972P Десната Страна Задни светла Собранието

DEN 4748.64
Производот е достапен

Достапност

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Задни светла за компатибилен со Nissan X-Trail T30 6/2001-8/2003. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Бела.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со Nissan X-Trail (T30) 6/2001-8/2003 Rear Светлина компатибилен со Nissan X-Trail 2001 2002 2003 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Бела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката