• Новак
Лемење 220V 60W Преносни Заварување пиштол за Лемење Железо Пенкало Совет Електричен Погон Лемење Станица Опрема за Заварување - CN

Лемење 220V 60W Преносни Заварување пиштол за Лемење Железо Пенкало Совет Електричен Погон Лемење Станица Опрема

DEN 1279.20
Производот е достапен

Достапност

Испорака од 15 до 20 Дена.Description100% сосема нов и висок quality Soldering пиштол користи компактен механички дизајн работа easier Quality грејач, повеќе работни life Simple, лесно да се заврши на заварување operation Hand пиштол користи за прв пат, се топло неколку минути, чад е нормален феномен, ќе исчезнат по неколку секунди.Олово-бесплатен совет, потрошувачката на енергија е пониска од просекот електрични железо 50%.Цевки на ладење дупка дизајн, може да игра на повеќе ефикасен ефект на ладење, да се спречи прегревање.Спецификации : Боја : како shown Material : легури, ABS plastic Input напон : 110 VPower : 60 WSolder Совети : за 6mm Working температура : 300-400℃Приклучок тип : НИ plug Applicable калај жица : за 0.8-1.3 diameter Package вклучува : 1*користеше gun1*моќ cable Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Постои 1-3cm разлика според упатство за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Висок квалитет на продавница за вас!Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење на облека, ви благодариме на Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 inch DHL UPS, TNT FEDEX трае 3-7 дена ,EMS зема 8-12 дена.Пост воздух mail треба 2-8 недели.Но сите од нив се зависни од земјата доставени до.2) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката