• Новак
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина: 15 милиони Мрежа Додаток

LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел,

DEN 438.00
Производот е достапен

Достапност

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, DSL/Кабелски модеми, печ панели и други компјутерски мрежи апликации.Висок квалитет со разумна цена.Цел точната должина сакате. 1. Станот жица дизајн, мека тело, слободен свиткување на школка, easy to route. 2. Gigabit пренос стапка, чист бакар core жица, на Интернет не се откажат. 3. Опашката на приклучокот е дизајниран со тампон заштита слој, кој може да биде свиткана без било каква штета. 4. Компатибилен со повеќето мрежни околини. 5. Универзална R45 мрежен кабел интерфејс, погоден за сите видови на мрежна опрема, како што се : десктоп компјутери, лаптоп компјутери, паметни Телевизори, уреди, ТВ кутии, итн.Параметар : 1. Интерфејс тип : RJ45 x 2. 2. Материјал : злато-позлатен приклучок, ПВЦ надворешниот поклопец.Жица диригент е 32 AWG кислород слободни бакар. 3. Пренос фреквенција : 250 MHz. 4. Брзина на пренос : 1000 Mbps.5. Производот употреба : може да се користи во компјутери, set-top кутии, тетратки, телевизии, рутери, прекинувачи и така натаму.6. Тежина : 225g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката