• Новак
AUXQ за Брат LC137 LC135, Компатибилен со Мастило Кертриџ Замена за Брат MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4710DW DCP-J4110DW Печатач 4 Поставување

AUXQ за Брат LC137 LC135, Компатибилен со Мастило Кертриџ Замена за Брат MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4710DW DCP-J4110DW

DEN 1881.60
Производот е достапен

Достапност

◆Одлично Компатибилност : За Брат MFC-J4410 DW MFC-J4510 DW MFC-J4710 DW DCP-J4110 DW. ◆Мастило Волумен : Црна : 28ml,боја : 15ml. ◆Најнов Чип : Нашата мастило касети се опремени со најновите чип за да се обезбеди точни мастило ниво за следење и да се воспостави стабилна врска со печатење за оптимално принтери компатибилност. ◆Високата цена перформанси : Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, тогаш може да бидат сигурни да го користите овој производ.Станува збор за непречено и светли бои.Тоа ќе ви донесе неочекувани трошоци намалување изненадувања додека доживува одличен квалитет на печатење. ◆Грижете се-бесплатна Услуга : Професионална услуга центар, било по продажба на проблем, ве молиме контактирајте со нас откако сте го добиле. 1.Ве молиме потврдете го ПЕЧАТАЧ МОДЕЛ пред цел.За Брат MFC-J4410 DW MFC-J4510 DW MFC-J4710 DW DCP-J4110 DW2.нашите предности : ★ги Зачувате Вашите Трошоци : Нашата мастило касети обезбеди повеќе страници по прифатлива цена.★Одлични Перформанси : Мазна мастило без затнување.Не Smudges.Печати текстови и слики за јасна и светла.★Совршен Commpatibility : Нашата мастило касети употреба на најновите паметни чипови.Признавање без проблеми.4.Инструкции за употреба★Отстранете го поклопецот внимателно пред да ја инсталирате.★Се повлече од пластични печат внимателно пред да ја инсталирате.★Вметнете ја кертриџ во својата точна слот.Ве молиме бидете сигурни да го вметнете кертриџ ЦВРСТО во отворот со некои сила.★Кликнете "OK" ако печатач покажува порака како на пример "НЕМА МАСТИЛО"или"Не-Оригиналот".5.Време на испорака : 10-15 работни дена,производителите продаваат директно.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail,ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволително решение.▲Топло Совети : ве Молиме потврдете го вашиот Печатач Модел пред ставање ред.Бидете сигурни дека вашиот печатач користи овој мастило кертриџ , не други мастило касети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката