• Новак
Генерички Виси Earring Организатор Држач Дрво Саќе Ѕид Earring Екранот Накит Екранот Виси Рек Earring Ѕиден Држач 37cm

Генерички Виси Earring Организатор Држач Дрво Саќе Ѕид Earring Екранот Накит Екранот Виси Рек Earring Ѕиден Држач

DEN 330.24
Производот е достапен

Достапност

Овој накит организатор е за секој дом организацијата за складирање или за професионална чување на екранот.Погоден за десктоп, покажат, продавница, дома, продавница за накит и многу повеќе.Супер практични за одржување обетки со стабилна поддршка.Прекрасен подарок за вашите пријатели, членови од семејството и повеќе.Овој накит покажува решетката е совршен за уредно организирање на вашиот накит обетки, ѓердани, итн.Изработени од дрвен материјал, дизајниран со креативна форма, која е погодна за чување на накит.Опис на Овој производ е направен од премиум материјалот, дизајниран со креативна форма, која е погодна за чување на накит прстени.Креативните и убава форма, да се осигура нејзината популарност и practicability.Супер функционална за задржување на накит прстени.еден подарок за жени на свадба, роденден, годишнина, Мајка' s Day и згодна домашна декорација.Карактеристики - Материјал : Дрво.- Големина : Околу 37. 00 X23. 50 X0. 40cm/ 14. 54 X9. 24 X0. 16inch.- Изработени од дрвен материјал, дизајниран со креативна форма, која е погодна за чување на накит.- Супер практични за одржување обетки со стабилна поддршка.Прекрасен подарок за вашите пријатели, членови од семејството и повеќе.- Овој накит покажува решетката е совршен за уредно организирање на вашиот накит обетки, ѓердани, итн.- Овој накит организатор е за секој дом организацијата за складирање или за професионална чување на екранот.- Погоден за десктоп, покажат, продавница, дома, продавница за накит и повеќе.- Боја : Бела.- Големина : 37x23. 5cm.Пакет Вклучувајќи 1 x виси earring rack 8 x s облик на куки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката