• Новак
Гаража Светла, 120W 12000LM Deformable LED Таванот Светла со 4 Прилагодливи Панели,6000K Бело Летно Осветлување Свитлива Висок Залив Светилка со E27 за Подрумот Работилница

Гаража Светла, 120W 12000LM Deformable LED Таванот Светла со 4 Прилагодливи Панели,6000K Бело Летно Осветлување

DEN 1977.60
Производот е достапен

Достапност

【Супер Висока Осветленост】гаража светлина е 120 W, 12000 LM, 6000 K-6500 K кул бело светло. 96pcs висока прозрачна ефикасност 2835 LED, услугата живот до 50.000 часа. 【Ултра-тенок Светилка Тело】гаража светлина, карактеристики на светлина тежина и малата големина, заштеда на време и труд заштеда инсталација-saving installation.Мали тело содржи голема енергија. 【Широка Примена Опсег】гаража светлина карактеристики 85-265 V напон спектар, E27 светилка сопственикот, универзал во светот, лесен за инсталација и безбедна употреба. 【Количка за Дизајн】светлина одбор може да биде укината, и светлината емитирачки агол може да се прилагоди од 180° до 360° за да ја осветлат различни агли за да се задоволат различните потреби. 【Приоритетни Материјал】гаража светлина има умре-фрлија алуминиум светилка тело, брзо дисипација на топлина и светлина тежина, ефикасно продолжување на животот на светилка; PC светилка покрива, со висока светлина, отпорност на корозија и оксидација отпор.Спецификации : Моќност : 120 WInput напон : 85-265 VLamp носителот : E27 Color температура : 6000-6500 KLight извор : 96pcs 2835 SMDLumen : 12000 LMBeam агол : 180-360°извор на Светлина живот : 50,000 h Material : PC+умре-фрлија алуминиум+PC lens Minimum виткање големина : за 12cm во дијаметар*13cm во висина/4.7*5.1 in Stretching максимална големина : за 32cm во дијаметар*12cm во висина/12.6*4.7 in Product нето тежина : околу 520g Application : гаража, магацин, паркинг, дома, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката