• Новак
2021 Леново само 11,6 инчен HD Chromebook, Intel Celeron N4020 Процесор До 2.80 GHz, 4GB LPDDR, 32GB SSD, веб Камера, Chrome OS, JJTK 16GB USB Диск (Продолжува)

2021 Леново само 11,6 инчен HD Chromebook, Intel Celeron N4020 Процесор До 2.80 GHz, 4GB LPDDR, 32GB SSD, веб Камера,

DEN 2639.76
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Intel Celeron N4020 Процесор До 2.80 GHz, 4 GB LPDDR4 Ram, 32 GB SSD. Само 11,6 инчен Дијагонала LED позадинско осветлување Анти-Отсјај на Екранот (1366 x 768), Intel UHD Графика 600. 2x USB Тип-C, 2x USB Тип-А, 1x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек, 1x Micro SD Читач на картички. 802.11 AC Wi-Fi и Bluetooth 4.2 Комбо, Стерео Звучници, веб Камера.Google Chrome оперативен СИСТЕМ, А JJTK 16 GB USB Диск Вклучен.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката