• Новак
ХО Скала Бахман Челик EZ Песна 38 X 74 Овална за Модел Железничката Возови

ХО Скала Бахман Челик EZ Песна 38 X 74 Овална за Модел Железничката Возови

DEN 1511.76
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ќе добиете 12 - 18 инчен радиус на кривините. 8 - 9 инчен Права.Терминал песна и жица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката