• Новак
JUSTYUSHU 6 Инчен Круг Филтер Туш Главата, ABS Врнежи од дожд Туш Главата, Заштеда на Вода се Отстранува и се Перат тушеви Бања Прибор Рака Туш (Туш Главата Големина : 6 инче?

JUSTYUSHU 6 Инчен Круг Филтер Туш Главата, ABS Врнежи од дожд Туш Главата, Заштеда на Вода се Отстранува и се Перат

DEN 695.52
Производот е достапен

Достапност

Иновативниот дизајн, лесно да го инсталирате, чиста, еколошки и издржливи.Премиум квалитет врнежи од дожд туш главата.Голем спреј ви дава повеќе од освежување чувствуваат.Leakproof дизајн осигурајте се дека вашиот удобен и олеснето користење.Иновативниот дизајн, лесно да се инсталира и чисти, еколошки и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката